Ilustracja do tekstu

26-latek stracił prawo jazdy w Żurawcu. Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali w Żurawcu 26-letniego mężczyznę, który jechał… zdecydowanie za szybko. Policyjny miernik prędkości wskazał 106 km/h w miejscu ograniczenia do 50. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w podelbląskiej miejscowości Żurawiec. Tam policyjny patrol mierzył prędkość przejeżdżających aut. W pewnym momencie pojawiło się audi jadące z prędkością ponad 100 km/h. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że kierował nim 26-letni mężczyzna.

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na czas 3 miesięcy. Dzieje się tak w momencie, gdy przez kierującego przekroczona zostanie prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Mężczyznę ukarano 500 złotowym mandatem karnym.

Podczas wczorajszych działań policjanci oprócz pomiarów prędkości sprawdzali też trzeźwość kierujących. Łącznie wykonano 109 takich badań.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze