Ilustracja do tekstu

W Elblągu podczas kontroli sprawdzają już nie tylko trzeźwość. Wpadła kolejna osoba! Policjanci patrolowo-interwencyjni podczas kontroli drogowej znaleźli narkotyki w saszetce, którą miał przy sobie kierujący autem mężczyzna. Funkcjonariusze postanowili przeszukać również samochód, którym kierował 33-latek. W aucie również znaleziono narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany.

Była godzina 19.55 gdy policjanci pełniący służbę postanowili skontrolować jadącego ul. Tysiąclecia peugeota. Za kierownicą auta siedział 33-latek. Mężczyzna w trakcie kontroli był bardzo nerwowy.

Policjanci podejrzewali, że chce coś ukryć. W biodrowej saszetce, którą miał założoną znaleźli plastykowy pojemnik z ośmioma foliowymi zawiniątkami. We wszystkich znajdował się biały proszek. W wyniku sprawdzenia testerem okazało się, że jest to amfetamina. Policjanci przeszukali również auto 33-latka.

Tu również znaleziono kolejne zawiniątka oraz słoik. W aucie było łącznie 17 foliowych woreczków z suszem roślinnym.

Po zbadaniu testerem okazało się, że jest to marihuana. 33-latek trafił do policyjnego aresztu a samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu. Mężczyzna może odpowiadać za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Ustawa przewiduje za to karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze