fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Ulica Grochowska zablokowana z powodu klejącej substancji! Dziś, 16 listopada przed godziną 12.00 na ulicy Grochowskiej rozlała się melasa.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz straż pożarna. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, służby czekają na zarządcę drogi.

„W wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia towaru, pojemniki z substancją uszkodziły burtę i wypadły na jezdnię. Melasa, czyli klejąca, słodka substancja wylała się na jezdnię. Na tą chwilę ruch na skrzyżowaniu Grochowska-Orla został wstrzymany w obu kierunkach” – powiedział nam na miejscu pracujący sierżant sztabowy Mateusz Rybicki z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

„Towar został zabezpieczony, czekamy na zarządce drogi i wówczas usuniemy substancję, kierujący ciągnikiem został ukarany mandatem karnym za nieprawidłowe zabezpieczenie towaru podczas przewożenia. Policja będzie do czasu usunięcia substancji kierować ruchem” – dodał w rozmowie z nami sierżant sztabowy Mateusz Rybicki z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Warto zaznaczyć, że substancja nie jest niebezpieczna, najprawdopodobniej zostanie spłukana do kanalizacji.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze