Mieszkaniec Elbląga ze srebrnym medalem. Medal wywalczył w święto Niepodległości! 11 listopada br. W Gdyni odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwach Polski Amatorskiego MMA, mieszkaniec Elbląga zdobył srebrny medal!

Michał Rogowski wrócił z Międzynarodowych Mistrzostw Polski do Elbląga ze srebrnym medalem. Michał stoczył cztery, ciężkie walki. Pierwszą wygrał na punkty, drugą i trzecią przez poddanie dźwignią na rękę, natomiast czwartą przegrał na punkty, ale walczył dzielnie, zaciekle i do samego końca.

To nie pierwszy i zapewne nie ostatni sukces mieszkańca Elbląga. Przypomnijmy, że w 2014 roku Michał Rogowski zajął I miejsce w Pucharze Polski Północnej Amatorskiego MMA. 2014 był rokiem obfitym w sukcesy mieszkańca Elbląga.

Elblążanin wówczas zdobył również złoty medal w zawodach Amatorskiej Ligi MMA 89 oraz w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski TIME OF MASTERS w Gdyni, w brazylijskim jiu jitsu.

Michał Rogowski ma 26 lat, wszechstronnie trenował między kick-boxing, zapasy i walkę w parterze. Uwielbia zapasy i jak sam wielokrotnie potwierdzał w różnych wywiadach lubi rzucać ludźmi, robi to co kocha.

Jeśli Wy chcielibyście się spróbować swoich sił, to we wtorki (godzina 17.00) oraz piątki (godzina 16.30) w ZSiSiU przy ulicy Obrońców Pokoju 44 prowadzone są zajęcia. Koszt to jedynie 70 złotych na miesiąc.