fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Groźna kolizja na Płk Dąbka! Dziś, 15 listopada przed godziną 18.00 na skrzyżowaniu ulic Płk Dąbka – Pionierska doszło do groźnego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce kolizji oraz pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą tego zdarzenia była kobieta kierująca samochodem osobowym marki Skoda, która nie dostosowując się do sygnalizacji świetlnej wjechała na skrzyżowanie i uderzyła w pojazd osobowy marki Opel.

„Nikt nie odniósł obrażeń, zdarzenie drogowe będzie zakwalifikowane jako kolizja drogowa”- powiedział w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zwartość alkoholu, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Policja na miejscu bada szczegółowe okoliczności zdarzenia, na miejscu występowały  utrudnienia w ruchu.

Zdjęcia

„W tym samym czasie na ulicy Piłsudskiego doszło do zderzenia autobusu z samochodem osobowym, to zdarzenie również policja zakwalifikuje jako kolizję „- dodał w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Nadesłane od Czytelnika na kontakt@expresselblag.pl

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze