Ilustracja do tekstu/pixabay

Awantura na Bema o przenośną toaletę! Dziś, 15 listopada około godziny 13.00 policja w Elblągu została wezwana do nietypowej interwencji.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu otrzymał dziś telefon z prośbą o interwencje policji na ulicy Bema. Tam miało dojść do przywłaszczenia… przenośnej toalety.

„Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji skończyli interwencje na pouczeniu obu stron konfliktu” – powiedział w rozmowie z nami kom Krzysztof Nowacki oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Policja w Elblągu od czasu do czasu zostaje wzywana do interwencji, które czasem ciężko rozwiązać, tak było chociażby 2 lata temu, gdy elbląscy policjanci zostali wezwani do agencji towarzyskiej, mieszczącej się przy ulicy Grottgera.

Jak udało nam się ustalić – klient jednej z agencji towarzyskiej w Elblągu, był niezadowolony z usług, które świadczyła mu jedna z kobiet. Zapłacił za stosunek oralny 150 złotych i pani miała go wykonać nieprawidłowo. Doszło do kłótni pomiędzy klientem a personelem nocnego klubu.

Ostatecznie, w tej sprawie, policjanci nie mogli wiele zrobić. Funkcjonariusze pouczyli strony o przysługujących im prawach.

Jak widać, policjanci podejmują interwencje w różnych sprawach. W weekendy najczęściej wzywani są do zakłóceń ciszy domowej oraz przeróżnych zdarzeń na ulicach miasta.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze