Ilustracja do tekstu

Makabryczny wypadek w pracy na Skrzydlatej. Maszyna wciągnęła nogę pracownikowi! Dziś, 14 listopada po godzinie 13.00 służby ratownicze zostały wezwane do jednej z firm przy ulicy Skrzydlatej. Noga pracownika utkwiła w maszynie.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Maszyna była już wyłączona, jednak pracownik nie mógł wyciągnąć nogi, był przytomny.

Przybyli na miejsce strażacy pomogli poszkodowanemu pracownikowi i przekazali go ratownikom medycznym. 30-letni mężczyzna najprawdopodobniej ze złamaną nogą trafił do szpitala.

Noga mężczyzny najprawdopodobniej utkwiła w maszynie do zgniatania kartonów

Zaistniałą sytuację potwierdził w rozmowie z nami kom Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – „Policja na miejscu bada szczegółowe okoliczności zdarzenia. Na tą chwilę wiemy, że 30-latek był trzeźwy” – powiedział kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze