Ilustracja do tekstu

Horror w Bogaczewie. Spadł ze skutera, a następnie został potrącony przez ciężarówkę! Dziś od rana ostrzegaliśmy Was przed trudnymi warunkami panującymi na elbląskich drogach. Rano doszło do dwóch poważnych wypadków, jeden z nich miał miejsce w Bogaczewie.

„Do szpitala został przewieziony mężczyzna, który w miejscowości Bogaczewo około godz. 6.20 kierował skuterem i przewrócił się na oblodzonej nawierzchni drogi. Mężczyzna został potrącony przez nadjeżdżające ciężarowe renault. Z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala” – powiadomił nas kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Niespełna godzinę wcześniej doszło do wypadku na łuku drogi przy wyjeździe z Elbląga w obrębie ul. Warszawskiej. Tam 22-latek kierujący bmw nie zapanował nad autem i uderzył w osobowe audi jadące w tym samym kierunku. W wyniku zderzenia oba auta spadły z nasypu. Zdjęcia oraz szczegółowe informacje zobaczysz klikając tutaj.

Z kolei wczoraj, 13 listopada przed godziną 18.00 20-letni mężczyzna kierujący vw transporterem jadąc z kierunku Kępniewa do Zwierzna potrącił idącego prawą stroną jezdni i prowadzącego rower 57-latka. Mężczyzna posiadał kamizelkę odblaskową. Vw transporter trafił na policyjny parking. Zdjęcia i szczegółowe informacje zobaczysz klikając tutaj.

„Policjanci apelują o ostrożność na drogach. Obecna aura nie sprzyja bezpieczeństwu. Szybko zapada zmrok a szczególnie rano nawierzchnie dróg mogą być pokryte warstwą cienkiego lodu” – informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze