Dwa pojazdy spadły z wiaduktu

Uwaga kierowcy – na drogach jest ślisko i bardzo niebezpiecznie. Tuż po godzinie 6, na Obwodnicy Elbląga doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Dwa pojazdy spadły z wiaduktu. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Brawura, młody wiek kierowcy i letnie opony w samochodzie z tylnym napędem. To wszystko wystarczyło aby doprowadzić do poważnego wypadku.

Jak poinformowali nas policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, którzy pracowali na miejscu wypadku – mało brakowało i dzisiejszego poranka doszłoby do kolejnej tragedii na drodze.

Kierowca BMW, jadąc w stronę Gdańska, wpadł w poślizg na wiadukcie nad drogą nr 22. Pojazd zarzuciło, odbił się od barierek i uderzył w jadące w tym samym kierunku Audi, którym podróżowały trzy osoby.

Oba pojazdy wypadły z drogi i spadły z wysokiego nasypu. Trzy osoby podróżujące Audi, z poważnymi obrażeniami ciała, trafiły do szpitala. 23-letniemu kierowcy BMW nic się nie stało.

– Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz letnie opony w BMW, to przyczyny tego zdarzenia. – mówią policjanci z elbląskiej drogówki. Jak dodają – kierowcy BMW, który doprowadził do wypadku, zatrzymane zostało prawo jazdy.

W czasie gdy na miejscu czynności wykonywali policjanci i strażacy, do kolejnego zdarzenia doszło na drodze nr 22, tuż za Elblągiem w kierunku Malborka. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Na chwilę obecną nie znamy szczegółów tego zdarzenia.

Jak mówili nam policjanci – drogi miejscami są oblodzone po nocnych przymrozkach. Jest ślisko i niebezpiecznie. Apelujemy do kierowców aby byli czujni i ostrożni.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444. 

Komentarze