fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Artyści dla Sary. Sara to 25-letnia pełna radości, piękna i chęci do życia młoda kobieta.
14 października 2017r. Sara uległa wypadkowi komunikacyjnemu. W wyniku tego tragicznego wypadku, zginęła jej młodsza siostra 17-letnia Karolina, natomiast Sara cały czas przebywa w szpitalu.

26 października Sara przeszła bardzo skomplikowaną i trudną operację rekonstrukcji miednicy, która ratowała Jej życie. Lekarze określają stan Sary obecnie jako stabilny, jednakże ciężki. Nadal pozostaje w śpiączce, pomimo odstawienia przez lekarzy leków sedacyjnych.

Sara nie potrafi jeszcze do nas powrócić, ale już weszła w kolejny etap leczenia: rehabilitację. Przed Nią wiele miesięcy systematycznych, trudnych i męczących ćwiczeń, wiele konsultacji medycznych, badań i zabiegów.
Wierzymy, jednak, że Jej wola życia, siła wewnętrzna i walka, spowodują, że powróci, by móc przeżyć jeszcze wiele pięknych chwil.

Gracjan

To 25-letni młody wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów. Od najmłodszych lat otaczała go muzyka, która sprowokowała do sięgnięcia po gitarę w wieku 10 lat, jako 16 latek zaczął komponować piosenki. Jest samoukiem, zarówno gry na gitarze, jak i śpiewania. Gra na gitarze akustycznej, gitarze elektrycznej, nie są mu również obce fortepian i gitara basowa. Ukończył wokalistykę jazzową i estradową na Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Artysta zaczynał od zamieszczania w internecie coverów, gdzie zaczął być dostrzegany przez szerszą publiczność, następnie zagrał szereg koncertów akustycznych. Aktualnie zakończył prace nad debiutanckim albumem, który ukaże się na początku 2018 roku nakładem Universal Music Polska. Album nagrywany jest w warszawskim studiu NEXTPOP Songwriters’ Label, a jego produkcją zajął się Robert Amirian.

Gracjan swoją twórczością, wrażliwością i estetyką nawiązuje do muzyki Bena Howarda czy Eda Sheerana. Jego teksty są liryczne, pełne mądrości i autentyczności. Zachowuje delikatny klimat, nierzadko nostalgiczny, odzwierciedlając muzycznie stan duszy i wyzwalając silne emocje. Taka aura towarzyszy artyście zarówno na płycie, jak i na scenie.

Wydarzenie:

18 listopada o godz. 19.00 w Pubie Sąsiedzi w Elblągu rozpocznie się koncert dedykowany Sarze Dylewskiej. Chcąc wesprzeć Sarę w Jej walce o życie, Gracjan postanowił swój urodzinowy koncert dedykować właśnie Jej, a zamiast prezentów, poprosił gości o zakup cegiełek (w cenie od 10 zł), z których dochód przekaże na leczenie i rehabilitację Sary.

Red.

Komentarze