fot. Express Elblag

Ciężarówki Coca-Cola ponownie w Elblągu! Tak jak rok temu świąteczna ciężarówka Coca-Cola zatrzyma się w Elblągu i przywiezie ze sobą mnóstwo atrakcji dla każdego!

„Widzimy się w czwartek 7 grudnia w godzinach 15:00 – 20:00 na ul. Mostowej na Placu przy Katedrze!  To Wy tworzycie wyjątkową atmosferę na wydarzeniach w ramach trasy świątecznych ciężarówek Coca-Cola. Dziękujemy Wam za to!” – poinformowali organizatorzy

Czekać na Ciebie będą:

– Personalizacja puszek Coca-Cola
– Baśniowy Pokój ze Świętym Mikołajem
– Wirtualna przejażdżka saniami Św. Mikołaja
– Gifbudka
– Fabryka upominków i ozdób świątecznych
– Konkursy, gry i zabawy

Rok temu było tak:

Jako jedyni z elbląskich mediów podążaliśmy śladem ciężarówek Coca-Cola, za nami ustawiali się i dołączali kolejni elblążanie. Ciężarówkom towarzyszyła również grupa moto-Mikołajów.

Ciężarówki Coca-Cola po godzinie 17.00 pojawiły się na Starym Mieście, a następnie kierowały się ulicami: ulica Wodna, Wałowa, Stoczniowa, Robotnicza, Rycerska, aleja Tysiąclecia, aleja Grunwaldzka, Grottgera, Łęczycka, gen. Bema, Grobla św. Jerzego, gen. Grota-Roweckiego, aleja Armii Krajowej, Robotnicza, Browarna, Mazurska, Aleja Odrodzenia, Płk. Dąbka, aleja Piłsudskiego, Królewiecka, Fromborska, Ogólna, Płk. Dąbka, 12 Lutego, Hetmańska, aleja Tysiąclecia, Rycerska, Wigilijna, Wodna.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze