fot. Słoneczne Bielany/Facebook

Słoneczne Bielany w Elblągu cieszą się popularnością. Do kupienia zostało tylko 5 mieszkań! III etap budowy cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem niż dwa poprzednie, a sprzedanych jest już 80 proc. mieszkań, choć budynki są dopiero w stanie surowym.

Budowa rozpoczęła się wiosną 2017 roku, a prace mają potrwać do II kwartału 2018 roku. W ofercie znajduje się ostatnich pięć mieszkań o powierzchni od 70 m2 do 74 m2, natomiast osoby poszukujące przestronnych wnętrz zachęcamy do zakupu dużych mieszkań o powierzchni 114 m2 z dwoma balkonami.

Szerokie rozłożenie budynków, otwarte przestrzenie, nasłonecznienie na południowo-zachodnim stoku, to mocne atuty tego miejsca. Kameralne osiedle gwarantuje lokatorom maksimum prywatności – już w tej chwili potocznie zostało nazwane elbląskim Wilanowem. Inwestycja jest wkomponowana w ścianę zieleni, Słoneczne Bielany od wschodu graniczą z Parkiem Krajobrazowym Wysoczyzny Elbląskiej.

Słoneczne Bielany to obecnie najciekawsza inwestycja w całej historii deweloperskiej Elbląga. Zespół niewysokich, bo zaledwie dwupiętrowych budynków z przemyślaną i ciekawą architekturą z charakterystyczną cechą – pięknymi ponad 90 metrowymi tarasami oraz dużymi i obszernymi balkonami.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze