fot. pixabay

Wielka awaria w internecie. Nie działają strony również te w Elblągu! Wskutek awarii zasilania nie działają serwery giganta firmy OVH, która zapewnia hosting dla miliona klientów na całym świecie. Odczuwają to również polscy internauci, bo nie działają między innymi strony PKP.

Serwery firmy OVH nie działają od czwartkowego poranku – podał francuski serwis „La Voix Du Nord”. To efekt dużej awarii zasilania dwóch niezależnych opcji zasilania oraz dwóch źródeł awaryjnych w głównej europejskiej serwerowni pod Strasburgiem.

Awarię na Twitterze potwierdził założyciel i prezes firmy OVH Octave Klaba. „Mamy ogólny problem we wszystkich naszych sieciach w Europe. Próbujemy ponownie uruchomić dwa generatory” – napisał Octave Klaba.

Z kolei konto pomocy technicznej OVH podało na Twitterze, że awaria trwa i wpływa na całą sieć firmy. „Przepraszamy za niedogodności” – napisali technicy z Support OVH EN.

Nie działają również strony dwóch elbląskich portali internetowych.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze