fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Makabra na DK22. Czołówka i samochód w ogniu! Dziś, 6 listopada przed godziną 14.00 na drodze krajowej nr 22 doszło do zderzenia drogowego w wyniku którego jeden samochód doszczętnie spłonął oraz jedna osoba została ranna.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku, ugasili pożar oraz zabezpieczyli pojazdy.

„W dniu dzisiejszym około godziny 13.40 na drodze krajowej nr 22, na wysokości miejscowości Fiszewo doszło do zderzenia drogowego dwóch pojazdów – samochodu marki VW Golf III oraz Peugota 306. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca VW jadąca ze strony Malborka w kierunku Elbląga nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, zaczęła gwałtownie hamować, wpadła na poślizg, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w pojazd Peugot” – powiedział w rozmowie z nami na miejscu pracujący sierżant sztabowy Maciej Krztoń z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

„W skutek zderzenia pojazdów doszczętnie spłonął samochód marki VW Golf III, a pasażerka Peugota trafiła z ogólnymi potłuczeniami do szpitala” – dodał w rozmowie z nami sierżant sztabowy Maciej Krztoń z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, droga jest zablokowana w obu kierunkach, policja organizuje już objazdy.

Zdjęcia

Daj nam znać !

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze