fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Wypadek przy stacji BP w Elblągu. Dwie osoby ranne! Dziś, 5 listopada około godziny 17.00 przy stacji BP doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, w wyniku którego ucierpiały dwie osoby.

Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 17.00. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku, pojazdy oraz udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Mazda jadąc ulicą Pionierską w kierunku skrzyżowania z Płk Dąbka z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego VW.

Ratownicy medyczni przewieźli poszkodowanego kierowcę mazdy oraz pasażerkę VW do szpitala.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zwartość alkoholu w organizmie , badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, droga jest w tej chwili zablokowana, utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 19.00.

Zdjęcia z miejsca wypadku

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze