fot.wiadomoscihandlowe.pl

To już pewne, Castorama powstanie w Elblągu. Prezydent wydał decyzję. Miasto wydało decyzję przyspieszającą proces budowy Castoramy w Elblągu.

Jak informowaliśmy Was już wcześniej Castorama zakupiła nieruchomość znajdującą się w Elblągu przy ulicy Żuławskiej. Przypomnijmy, że byliśmy pierwszym portalem, który poinformował Was, że sklep Castorama powstanie w Elblągu. Informowaliśmy o tym 25 czerwca TUTAJ.

Na tą wiadomość czekało wielu elblążan, którzy wskazywali, że w Elblągu nie ma marketu budowlanego z prawdziwego zdarzenia i mimo powstania w naszym mieście Centrum Handlowego byli i tak zmuszeni jechać na zakupy budowlane do Gdańska.

Castorama – największa w Polsce sieć sklepów DIY, w branży handlu detalicznego określenie sklepów z artykułami do majsterkowania, budowy, remontu, urządzania domu, pielęgnowania ogrodu).

Castorama prowadzi politykę sprzedaży w jednym miejscu wszystkiego, co potrzebne dla domu, jego budowy i ogrodu. W chwili obecnej w Polsce znajduje się 69 sklepów sieci. Castorama należy do spółki Kingfisher, która jest również właścicielem, działającej w Polsce od 2006 roku, sieci sklepów Brico Dépôt.

W 1994 roku do Polski przyjechał założyciel firmy – Claude Acquart, który razem z ekipą pionierów rozpoczął pracę nad analizą rynku i selekcją pierwszych lokalizacji. Spółkę Castorama Polska zarejestrowano zimą 1994 roku. Pierwszą Castoramę otwarto przy ulicy Popularnej w Warszawie.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze