fot. DepilConcept

Każda kobieta z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że depilacja jest nieodłącznym elementem higieny i dbania o siebie. Czy potrafisz sobie wyobrazić jak wyglądałoby Twoje życie bez konieczności używania maszynki, depilatora czy wosku? Samodzielne usuwanie włosków jest rytuałem uciążliwym, zabierającym cenny czas i często powodującym wrastanie włosków, podrażnienia, czy zapalenie mieszków włosowych. Czy też zmagasz się z takimi problemami?

Specjalizacją salonu DepilConcept jest trwała depilacja. Marka DepilConcept powstała w Portugalii, a dziś posiada ugruntowaną pozycję na rynku i salony na całym świecie. Tylko w naszym kraju jest już 40 punktów, w których specjaliści świadczą najwyższej jakości usługi fotodepilacji w przystępnej cenie dla każdego.

W DepilConcept przekonasz się, że trwała depilacja nie boli. Co więcej – poczujesz, że może być naprawdę przyjemna! Każdego dnia likwidujemy zbędne włoski, przebarwienia, zmarszczki, rozszerzone naczynka i zmiany trądzikowe. U nas otrzymasz skuteczną terapię, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Twojej skóry.

Uwolnij się od maszynki do golenia! Ciesz się gładką skórą przez cały rok. Jesień to najlepszy moment do rozpoczęcia zabiegów redukcji owłosienia.

Nasze zabiegi skierowane są nie tylko do Pań. Odwiedza Nas coraz więcej Panów, którzy najczęściej depilują kark, plecy, klatkę piersiową i pachy.

W salonie DepilConcept, oprócz trwałej depilacji IPL wykonywane są również zabiegi fotoodmładzania, redukcji przebarwień, naczynek i zmarszczek, leczenie trądziku, depilacja woskiem oraz trwała depilacja jasnych włosów.

Bardzo dużą popularnością cieszą się zabiegi redukujące trądzik. Po serii zabiegów redukcji trądziku światłem IPL obserwujemy znaczne zmniejszenie zmian trądzikowych, mniejsze wytwarzanie łoju, redukcję blizn i ogólną poprawę kondycji skóry.

UWAGA – Specjalnie dla nowych klientów pierwszy zabieg fotodepilacji pach, bikini pł., wąsika, karku lub linii koszulowej w cenie 10 zł + niespodzianka w Salonie.

Oferta limitowana – ograniczona ilość zaproszeń, decyduje kolejność zgłoszeń.
Poniżej link, pod którym można pobrać zaproszenie uprawniające do zabiegu o wartości 130 zł w cenie 10 zł.

Odbierz zaproszenie klikając tutaj

Zapraszamy do salonu w Elblągu!

ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 136/7B
tel. 537-530-575
dabka136@depilconcept.pl
www.depilconcept.pl

Artykuł promocyjny

Komentarze