Ilustracja do tekstu

Awantura na klatce schodowej, interweniowała policja! Policjanci, którzy przyjechali na interwencję do mężczyzny, który miał „dobijać się” do drzwi klatki schodowej zatrzymali go.

Okazało się, że jest to były konkubent mieszkającej tam kobiety, oraz że toczy się obecnie postępowanie o znęcanie. 51-latek ma także zakaz zbliżania się i kontaktowania z kobietą.

Była po godzinie 22.00 gdy dyżurny komendy wysłał patrol policji do awanturującego się mężczyzny. Po chwili okazało się, że 51-latek dobija się do mieszkania swojej byłej już konkubiny. Co więcej, wobec mężczyzny toczy się postępowanie o znęcanie się,a prokuratura wydała 51-latkowi zakaz zbliżania się do kobiety.

Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia. Policjanci poinformują również prokuraturę o tym, iż 51-latek nie stosuje się do wydanego zakazu zbliżania się.

Za znęcanie się nad rodziną Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawiania wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze