fot. Policja Nowy Dwór Gdański

6-tonowy blok betonowy z mostu uderzył w samochód elblążanina! Policja w Nowym Dworze Gdańskim ustala szczegółowe okoliczności tego nietypowego zdarzenia.

Niecodzienny wypadek miał miejsce na tymczasowym objeździe budowy drogi nr 7 koło Nowego Dworu Gdańskiego, na wysokości miejscowości Ryki.

„Element konstrukcyjny sunąc po jezdni zahaczył boki dwóch pojazdów jadących z naprzeciwka: forda, którym kierował 51-latek z woj.warmińsko-mazurskiego oraz skodę, którą kierował 35-latek z Elbląga. Na szczęście w pojazdach oprócz kierujących nie było innych osób. Kierowca skody trafił do szpitala z urazem kręgosłupa” – poinformowała policja z Nowego Dworu Gdańskiego.

Policjanci przebadali kierujących na zwartość alkoholu, badanie wykazało, że byli trzeźwi. Policja dodatkowo zatrzymała prawo jazdy 68-latka, który przewoził elementy konstrukcyjne mostu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze