Ilustracja do tekstu

We Wszystkich Świętych kobiety sprzątały w Centrum Handlowym Ogrody. Wczoraj, 1 listopada do naszej redakcji dotarły niepokojące informacje, że kobiety zamiast odwiedzać groby swoich bliskich, musiały sprzątać w Centrum Handlowym Ogrody.

Święto Wszystkich Świętych – dzień wolny od pracy, dzień, w którym mamy czas na chwilę zadumy i refleksji nad własnym życiem, jednak nie dla wszystkich, kiedy większość z nas w Elblągu odwiedzało groby swoich bliskich, modliło się za ich duszę,  to kobiety w pocie czoła sprzątały w Centrum Handlowym Ogrody.

Postanowiliśmy skontaktować się z biurem prasowym CH Ogrody w celu wyjaśnienia tej sytuacji, zastanawialiśmy się, czy akurat w ten dzień – na swój sposób niezwykły, pracownicy z ekipy sprzątającej musieli udać się do pracy. Czy naprawdę było to konieczne?

„1 listopada sklepy galerii handlowej były nieczynne. Na terenie centrum funkcjonowało wówczas kino, a to wymaga obsługi obiektu w zakresie ochrony oraz sprzątania. Pragnę jednak zaznaczyć, że dokładamy starań, aby w takich dniach liczba personelu była ograniczona do niezbędnego minimum” – poinformowała nas Katarzyna Mituła z Biura Prasowego CH Ogrody.

„Żal mi tych kobiet, nie dość, że pracują w tygodniu tak jak każdy z nas, to jeszcze w taki dzień jak 1 listopada muszą pójść do pracy, to nie jest w porządku” – powiedział nam Czytelnik, który zgłosił nam interwencję.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze