Ilustracja do tekstu

Ktoś pociął rękawy przeciwpowodziowe na Bulwarze Zygmunta Augusta! Szukamy sprawcy. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo.

„Po prostu brak słów. Trudno nawet skomentować to co się wydarzyło. Wszystkie rękawy przeciwpowodziowe, które zostały rozłożone na Bulwarze Zygmunta Augusta oraz na ul. Grochowskiej, aby zabezpieczyć naszych mieszkańców przed powodzią zostały pocięte. Łącznie 12 rękawów należących do miasta i Państwowej Straży Pożarnej. Sprawa zgłoszona została na Policję „- poinformował Prezydent Miasta Elbląg Witold Wróblewski.

Podkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu potwierdził w rozmowie z nami, że sprawa została zgłoszona na policji. „Prowadzimy w tej sprawie śledztwo, podejrzewamy, że do pocięcia rękawów doszło z wtorku, 31 października na środę, 1 listopada. Policja prowadzi działania polegające na ustaleniu sprawcy, bądź sprawców.”

Ktoś ewidentnie przesadził z psikusem… nam również brakuje słów na opisanie sprawcy bądź sprawców. Zwracamy się do Was z prośbą – jeśli ktoś z Was ma informację, kto pociął rękawy przeciwpowodziowe na Bulwarze Zygmunta Augusta oraz na ulicy Grochowskiej –  prosimy o pilny kontakt z nami, zapewniamy pełną anonimowość! 

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze