Ilustracja do tekstu

Mieszkańcowi Elbląga zaginęła obrączka ślubna. Dla znalazcy nagroda! Do naszej redakcji zgłosił się mężczyzna, któremu zaginęła ślubna obrączka przekazywana z pokolenia na pokolenie. Czytelnik wyznaczył nagrodę dla uczciwego znalazcy.

„Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. W ostatnich dniach między piątkiem, a poniedziałkiem zaginęła moja obrączka ślubna. Jest to pamiątka ślubna przekazywana z pokolenia na pokolenie, która jest w rodzinie od dziesiątek lat. Wewnątrz były dwa imiona oraz inicjały A-R. Przewiduję nagrodę dla znalazcy „- napisał do nas Pan Robert.

Niestety Czytelnik nie potrafi wskazać konkretnego miejsca, gdzie mogła zaginąć obrączka: „mogła zaginąć na cmentarzu Dębica, ale i w centrum pod różnymi Urzędami w mieście. Jestem kierowcą,wiec byłem w wielu miejscach” – informuje nas Pan Robert.

Uczciwego znalazcę prosimy o pilny kontakt z nami!

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze