Ilustracja do tekstu

Uwaga! Ekstremalnie ślisko na siódemce. Wraz z elbląska policją apelujemy o ostrożność, nawierzchnia jest bardzo śliska, szczególnie niebezpiecznie jest na krajowej siódemce i S7.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu wysłał patrol funkcjonariuszy policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu na siódemkę.

Policjanci na miejscu stwierdzili, że panują ciężkie warunki, nawierzchnia jest bardzo śliska, wraz z policją apelujemy o ostrożność! O zagrożeniu na drodze został poinformowany już zarządca drogi.

Zachowaj ostrożność również w mieście

Szczególną ostrożność powinniśmy zachować również w mieście, uważajcie na skrzyżowaniu Teatralna – 12 lutego, tam nie działa sygnalizacja ruchu, przy dużym natężeniu ruchu nietrudno o pomyłkę.

Pamiętajmy, że w czasie deszczu gwałtownie wydłuża się droga hamowania. O ile na suchej nawierzchni dobrym autem można zatrzymać się na odcinku 37-38 m, to już na mokrym ten dystans wydłuża się do 60-70 m.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze