fot. KMP Elbląg

Ze sklepu prosto do aresztu. 17-latce z Elbląga grozi 5 lat! Policyjny patrol został wezwany do jednego ze sklepów sportowych. Tam, na kradzieży przyłapano 17-letnią Agnieszkę U. Młoda dziewczyna próbowała wynieść ze sklepu odzież za łączną kwotę 529 złotych.

Resztę tak rozpoczętego dnia spędziła w policyjnym areszcie. Za kradzież zgodnie z Kodeksem Karnym może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze sprawdzając dane zatrzymanej 17-latki ustalili, iż jest ona poszukiwana przez sąd w celu doprowadzenia jej do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego za wcześniejsze konflikty z prawem.

Tym razem dziewczyna próbowała wynieść spakowaną do torby odzież sportową za ponad 500 złotych. Została zatrzymana w momencie gdy próbowała wynieść ze sklepu towar.

Wcześniej pozdejmowała z niego zabezpieczenia antykradzieżowe, myśląc że to pozwoli jej niepostrzeżenie opuścić sklep. Przeliczyła się. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze