fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Wypadek w Janowie. Siła zderzenia wyrzuciła Audi na barierki! Dziś, 29 października przed godziną 20.00 w miejscowości Janowo doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Straż pożarna zabezpieczyła miejsce wypadku oraz pojazdy.

„W dniu dzisiejszym około godziny 19.40 w miejscowości Janowo zderzyły się pojazdy marki Audi i Opel. Kierujący pojazdem marki Opel wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Audi, który jechał od strony Bielnika w kierunku Kazimierzowa” – powiedział nam na miejscu pracujący policjant.

Kierowca Audi został opatrzony przez ratowników medycznych, jednak jego stan nie wymagał hospitalizacji.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że kierujący pojazd marki Opel jest po spożyciu.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Ruch odbywa się wahadłowo.

Policja ostrzega kierowców przed trudnymi warunkami na drodze. Pada deszcz, który przechodzi w śnieg, nawierzchnia jest śliska. Wraz z policją apelujemy o ostrożność!

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze