fot. Łukasz Nosarzewski, Express Eblag

Noc postanowił spędzić w samochodzie zaparkowanym w rowie! Dziś, 28 października przed godziną 00.00 w miejscowości Kamionek Wielki doszło do zdarzenia drogowego – samochód wjechał do rowu.

Dziś, 28 października po godzinie 23.00 policja otrzymała zgłoszenie o kierującym, który w miejscowości Kamionek Wielki wjechał do rowu. Dyżurny otrzymał informację, że kierowca najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu.

Na miejsce zdarzenia przyjechał patrol policji, funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierującego na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że był nietrzeźwy.

Dodatkowo podczas czynności policyjnych okazało się, że kierujący nie ma uprawnień do kierowania pojazdem. Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Na miejscu występują lekkie utrudnienia w ruchu, na pasie w kierunku Elbląga stoi policyjny radiowóz oraz samochód zaparkowany w rowie.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze