Ilustracja do tekstu

Horror w Zielonce Pasłęckiej. Samochód zgasł na przejeździe kolejowym i doszło do zderzenia z pociągiem! Dziś, 29 października około godziny 17.00 na przejeździe kolejowym w Zielonce Pasłęckiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem.

Jak powiedział w rozmowie z nami podkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu na przejeździe kolejowym w Zielonce Pasłęckiej zgasł samochód osobowy. Kobieta próbowała go kilkukrotnie odpalić – bez skutku.

Kiedy kobieta zobaczyła nadjeżdżający pociąg, postanowiła wysiąść z samochodu. Na szczęście w wyniku zderzenia samochodu z pociągiem nikt nie ucierpiał, na miejscu zdarzenia pracuje policja oraz straż pożarna.

Pociągi na tej trasie mają 90 minut opóźnienia. W kolizji brał udział samochód osobowy oraz pociąg relacji Olsztyn – Szczecin.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze