nadesłane

Drogi złodzieju oddaj pieska. W dalszym ciągu poszukiwany jest york, który został ukradziony w zeszły czwartek na ulicy Grunwaldzkiej.

„Poszukujemy nadal naszego psiaczka york czarny ogolony z wpół opadnie tymi uszkami ze złotym pyszczkiem (jak na zdj). Babcia nie może się uspokoić, piesek jest chory.

Proszę nam nie robić przykrości i oddać pieska. Papaj będzie miał operację w styczniu. Musi dostawać zastrzyki wzmacniające przed operacją! Babcia jest w rozpaczy” – napisała do nas Czytelniczka.

Przypomnimy, 26 października około godziny 11.00 przy ulicy Grunwaldzkiej, niedaleko Statoila skradziono yorka. Piesek jest praktycznie cały czarny poza brązowym pyszczkiem, ma na wpół opadające uszka, nie ma kitka. Jest to samczyk.

Policja w Elblągu potwierdza, że otrzymała zgłoszenie o przywłaszczeniu. „Odnotowaliśmy zgłoszeniu o przywłaszczeniu pieska rasy York wartego 1500 złotych, szukamy sprawcy” – powiedział w rozmowie z nami podkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze