fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Zderzenie samochodu z tramwajem na rondzie „Solidarności”. Dziś, 27 października przed godziną 15.00 doszło do zderzenia samochodu z tramwajem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz samochód. Ludzie podróżujący tramwajem zostali ewakuowani (30 osób).

„Z naszych ustaleń wynika, że 71-letni kierujący samochodem marki Citroen jadąc trasą Unii Europejskiej, wjeżdżając na skrzyżowanie ruchu okrężnym nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej nadającej sygnał czerwony i zderzył się z wjeżdżającym na skrzyżowanie tramwajem. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych” – powiedział nam pracujący na miejscu zdarzenia sierżant Mateusz Sławiński z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zawartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kierowca Citroena został ukarany przez funkcjonariuszy policji mandatem. Jak ustaliliśmy mężczyzna nie pochodzi z Elbląga.

Na miejscu nie występują już żadne utrudnienia w ruchu.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze