fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Sara po tragicznym wypadku potrzebuje pomocy! 4 października przed godziną 12.00 na drodze K22 na wysokości miejscowości Karczowiska Górne doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

14 października 2017r. miał miejsce tragiczny wypadek, w wyniku którego moja przyjaciółka Ania straciła 17-letnią córkę Karolinę, zaś druga córka 25-letnia Sara nadal pozostaje w szpitalu. Obecnie stan Sary określany jest jako ciężki, jednak stabilny.

Sara przebyła bardzo trudną, nierutynową i wielogodzinną operację zespolenia miednicy, nadal podtrzymywana jest w śpiączce farmakologicznej.

Za kilka dni lekarze rozpoczną odstawianie leków sedacyjnych i będą próbować wybudzać Sarę ze śpiączki farmakologicznej. Kolejnym etapem leczenia będzie długa, trudna i kosztowna rehabilitacja.

Dlatego, już dzisiaj, rodzina, przyjaciele i znajomi postanowili wspólnie zawalczyć o zapewnienie Sarze możliwości systematycznej i regularnej codziennej rehabilitacji.

Zwracam się z apelem do Was o wsparcie Sary przez przekazanie na Jej leczenie i rehabilitację symbolicznej złotówki.

Każdego, proszę również, o udostępnianie apelu, gdyż możemy jedynie dzięki Wam dotrzeć do jak największej liczby osób!

Darowizny na leczenie i rehabilitację Sary można przekazywać na konto:
Bank Pekao SA 33 1240 1226 1111 0010 4742 9388
Fundacja Dlaczego Pomagam
82-300 Elbląg, ul. Nowowiejska 6/6
KRS 000042284
tytuł:  SARA DYLEWSKA

Przypomnijmy, 14 października koło godziny 11.50 na drodze krajowej numer 22 doszło zderzenia pojazdu osobowego z drzewem. W wyniku wyprzedzania samochodu osobowego 45-letni kierujący pojazdem marki VW Passat stracił panowanie nad samochodem. Celem ratowania się żeby nie wpaść na barierę energochłonną odbił gwałtownie w prawo, pojazdem zarzuciło w wyniku czego uderzył bokiem w drzewo.

17-letnia pasażerka zginęła na miejscu, dwie osoby, czyli 45-letni kierujący oraz 25-letnia pasażerka trafiły do szpitala.

Jak szybko udało nam się ustalić samochodem podróżowała rodzina – ojciec i dwie córki. Jechali z Elbląga w stronę Malborka.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze