Nadesłane

Co za czasy! W Elblągu w środku dnia, w centrum miasta został ukradziony york! Policja w Elblągu przyjęła zgłoszenie o przywłaszczeniu pieska, poszukiwany jest sprawca!

Wczoraj, 26 października około godziny 11.00 przy ulicy Grunwaldzkiej, niedaleko Statoila skradziono mojej babci pieska. Był to York, ma 3 latka, widziano go ostatni raz niedaleko dworca jak był niesiony przez dwie kobiet – informuje nas Czytelniczka.

Nie mam żadnego dobrego zdjęcia, ale jest praktycznie cały czarny poza brązowym pyszczkiem, ma na wpół opadające uszka, nie ma kitka. Jest to samczyk.

Piesek został skradziony, więc jeśli jakiś sąsiad czy sąsiadka, lub ktoś z podwórka ma nowego pieska to możliwe że jest to on! – dodaje Czytelniczka

Jeśli ktoś go widział i wie coś w tej sprawie, proszę o kontakt. Dla znalazcy przewidziana nagroda, bardzo tęsknimy za pieskiem – mówi w rozmowie z nami Czytelniczka.

Policja w Elblągu potwierdza, że otrzymała zgłoszenie o przywłaszczeniu. „Odnotowaliśmy zgłoszeniu o przywłaszczeniu pieska rasy York wartego 1500 złotych, szukamy sprawcy” – powiedział w rozmowie z nami podkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze