fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Przez kierowcę Audi skasowała Opla na S7. Dziś, 26 października około godziny 15.00 na drodze S7 w kierunku Elbląga doszło do zdarzenia drogowego, w którym samochód uderzył w barierki ochronne.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce  oraz samochód.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że  mężczyzna jadący samochodem marki Audi jadąc drogą s7 w kierunku Elbląga , nie zachowując szczególnej ostrożności zmienił pas ruchu wymuszając tym samym pierwszeństwo kobiecie, która jechała Oplem.

„25-letnia kierująca samochodem osobowym marki Opel rozpoczęła gwałtowne hamowanie w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierki ochronne” – poinformował nas Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Kobieta jest pod opieką ratowników medycznych, kierowca Audi z Elbląga został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, jeden pas w kierunku Elbląga jest zablokowany. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku mogą potrwać do godziny 17.30

Zdjęcia z miejsca wypadku

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze