Ilustracja do tekstu

Policja szuka świadków potrącenia na Ogólnej! Zdarzenie miało miejsce wczoraj, 23 października przed godziną 7.00 na skrzyżowaniu ulic Broniewskiego i Ogólnej.

„Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 23 października 2017 roku około godz. 06:54 w Elblągu, na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego i Ogólnej, gdzie nn kierujący nn pojazdem osobowym, koloru ciemnego, typu kombi, jadąc ul. Broniewskiego od strony ul. Brzechwy, prawym pasem ruchu, przejeżdżając przez oznakowane przejście dla pieszych, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej nadającej sygnał czerwony (S-2), nie zachował szczególnej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do potrącenia pieszej przechodzącej przez to przejście ze strony lewej na prawą „- informuje Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

„Kierujący pojazdem po zdarzeniu odjechał z miejsca. Piesza w wyniku zdarzenia doznała ogólnych potłuczeń ciała w szczególności ręki lewej. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt pod nr tel. 997 lub bezpośrednio do osoby prowadzącej postępowanie (55) 2301375” – dodaje Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze