Ilustracja do tekstu

13 latek odnaleziony. Psy spisały się na medal! Policja odwołuje poszukiwania 13-latka, który zaginął w dniu dzisiejszym około godziny 9.00.

Zaginięcie chłopca zgłosili rodzice. 13-latek wyszedł z domu dziś, 23 października około godziny 8.50 do szkoły. Chłopiec długo nie wracał, jak się później okazało do szkoły nie dotarł.

Policja w Elblągu przyjęła zgłoszenie i od razu rozpoczęła poszukiwania. Jak poinformował nas Jakub Sawicki chłopiec około godziny 18.00 został odnaleziony.

„Około godziny 18.00 chłopiec został odnaleziony przez policjantów z patrolu przewodników psów służbowych przy ul. Wybickiego (dawna Rodziny Nalazków) w Elblągu. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo” – powiedział w rozmowie z nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze