Ilustracja do tekstu

Mieszkaniec Pasłęka miał ponad 3 promila, jechał rowerem i rozbił głowę! Zatrzymany do kontroli rowerzysta był tak pijany, że spadł z roweru i rozbił głowę. Potrzebna była pomoc lekarzy. 35-latek jechał swoim jednośladem ulicą Steffena w Pasłęku.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj, 22 października około 13.00. Pasłęczanin miał 3,4 promila alkoholu w organizmie. Policjanci skierują do sądu wniosek o ukaranie rowerzysty. Stwarzał śmiertelne zagrożenie nie tylko dla samego siebie.

Weekend w policyjnych statystykach

Policjanci w miniony weekend interweniowali 188 razy. Podczas tych interwencji wylegitymowano ponad 461 osób i zatrzymano 2 poszukiwanych. 23 osoby przewieziono do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę.

W czasie weekendu miało miejsce 15 kolizji drogowych. Nie odnotowano żadnego wypadku. Nie odnotowano również zdarzeń podczas sobotniego meczu, który zabezpieczali policjanci.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu

Komentarze