Ilustracja do tekstu

Kłótnia pieszego z kierowcą na Starym Mieście. Pojawiła się groźba śmierci! Dziś, 23 października po godzinie 12.00 policja została wezwana do potrącenia na ulicy Studziennej.

Zgłaszający wezwał policję do potrącenia na ulicy Studziennej. Oficer dyżurny usłyszał od zgłaszającego, że na miejscu padła groźba śmierci – „powiedział, że mnie zabije”.

Jak powiedział w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu policjanci pouczyli na miejscu. Zdarzenie nie było zakwalifikowane przez funkcjonariuszy policji jako potrącenie – wypadek.

„Pieszy i kierowca się pokłócili. Osoba, wobec której pojawiły się groźby została pouczona o możliwości złożenia zawiadomienia w sprawie gróźb” – dodał w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy KMP w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze