fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Niebezpiecznie na K22. BMW kilka razy się obróciło i zderzyło się z Oplem! Dziś, 22 października po godzinie 21.00 na drodze krajowej nr 22 doszło do niebezpiecznej kolizji, występują utrudnienia w ruchu.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz straż pożarna. Strażacy zabezpieczyli pojazdy, miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem.

„Kierujący pojazdem marki BMW jadący z Elbląga w kierunku Malborka nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, zaczęło nim obracać. Jadący samochodem marki Opel w kierunku Elbląga próbując uniknąć zderzenia z  obracającym się pojazdem zaczął gwałtownie hamować, jednak zderzenia nie udało mu się uniknąć w wyniku czego doszło do najechania na tył obracającego się pojazdu” – powiedział nam pracujący na miejscu zdarzenia sierżant Mateusz Sławiński z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Na drodze panują trudne warunki, policja apeluje o ostrożność – „Pada intensywny deszcz, opadają liście, nawierzchnia jest bardzo śliska” – przestrzega kierowców sierżant Mateusz Sławiński z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego przebadali kierujących na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, około godziny ruch odbywał się wahadłowo, na miejsce zdarzenia jadą lawety. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 23.00.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze