Ilustracja do tekstu

16-latek zatrzymany na Kwiatkowskiego w Elblągu za narkotyki. Wczoraj, 21 października Policjanci z Elbląga zatrzymali dwie osoby pod zarzutem posiadania narkotyków.

Wśród nich był 16-latek, który odpowie przed sadem rodzinnym i nieletnich. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia.

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce w nocy około godziny 1.00 przy ulicy Kwiatkowskiego w Elblągu. Tam podczas legitymowania 16-latka z Elbląga, policjanci znaleźli przy nim zawiniątko z suszem roślinnym pomieszanym z tytoniem.

Dokładne testy laboratoryjne wykażą czy to marihuana czy dopalacze. Po wykonaniu czynności został przekazany rodzicom. Jego sprawa trafi do sadu rodzinnego i nieletnich.

Z kolei do policyjnego aresztu trafił 34-latek, którego policjanci zatrzymali około 14.00 na ul. Świętego Ducha. W kieszeni spodni miał zawiniątko foliowe z amfetaminą. Jemu grozi kara do 3 lat więzienia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Jakub Sawicki , Zespół Prasowy KMP Elbląg

Komentarze