fot. Policja w Malborku

Poważny wypadek tuż za Malborkiem. Do akcji ratowniczej wkroczył śmigłowiec! Policjanci z Malborka ustalają przyczyny wypadku do którego doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Gnojewo.

40-letni kierowca Mercedesa Vito najechał na tył koparki budowlanej jadącej tym samym pasem ruchu. Kierowca merecedesa z poważnymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Gdańsku. Kierowca koparki nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy.Policjanci ustalają przyczyny wypadku.

W środę (17 października br.) o godz. 20.10 dyżurny policji w Malborku odebrał zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Gnojewo doszło do wypadku drogowego.

Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, wykonał oględziny miejsca zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że 40-letni obywatel Czech jadąc samochodem dostawczym marki Mercedes Vito w kierunku Tczewa najechał na tył jadącej tym samym pasem ruchu oświetlonej koparki budowlanej marki Zeppelin, którą kierował 29 letni mieszkaniec powiatu tczewskiego.

Kierowca Merecedesa z poważnymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Gdańsku. Mercedesa po wykonanych oględzinach zabezpieczono na policyjnym parkingu. Kierowca koparki nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy. Policjanci ustalają przyczyny wypadku.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Policja w Malborku

Komentarze