Dziś na TVP2 ostatnie bitwy. Swój pojedynek stoczy Marta z Elbląga! Dziś, 21 października o 20.05 na antenie TVP2 zostanie wyemitowany odcinek 8 edycji programu Voice of Poland. To zarazem ostatni odcinek „bitew” przed występami „Live”

Swój pojedynek stoczy elblążanka Marta Gałuszewska, która zachwyciła jurorów swoim wykonaniem piosenki „I See Fire”, który jednocześnie jest najbardziej popularnym filmem w serwisie YouTube na kanale Voice of Poland 8. Został odtworzony ponad milion razy.

Marta Gałuszewska zdecydowała się wybrać spośród jurorów Michała Szpaka, czy teraz Michał Szpak wybierze Martę, a może nastąpi kradzież i elblążanka trafi do innego jurora?

Marta Gałuszewska to 22-letnia wokalistka z Elbląga. W ostatnich latach pojawiła się w programie Bitwa na Głosy, gdzie dołączyła do drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Must Be the Music, w którym występowała w duecie Nowhere.

Marta obecnie na co dzień śpiewa w zespole Divergent, który tworzy ze swoim kolegą, Michałem Citko. Zdecydowali się na wspólne granie jesienią 2015 roku. Można ich zobaczyć na ulicy Trójmiasta i okolic. W swoim repertuarze mają akustyczne covery znanych utworów, artystów, takich jak: Adele, Katy Perry, Jessie J, Nirvana czy Leonard Cohen. Ostatnio wykonali nawet megahit 2017 roku – Despacito!

Zespół elblążanki

Divergent jest zespolem złożonym z trójki muzyków, obracających się w klimatach pop-rock i nie tylko.

Gitara akustyczna, oraz perkusjonalia dają idealne podłoże dla liderki zespołu, którą jest wokalistka – Marta Gałuszewska z Elbląga.

Zespół gra cover’y akustyczne znanych utworów, mając w repertuarze hity takich artystów, jak: Adele, Katy Perry, Jessie J, jak również Nirvana, White Stripes, Kings of Leon, a nawet Gnarles Barkley, czy Leonard Cohen.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze