Ilustracja do tekstu/fot. WSZ w Elblągu

Pielęgniarka i ratownicy medyczni z Elbląga z odznaczeniami! Podczas wojewódzkich obchodów Dnia Ratownictwa Medycznego odbywających się 13 października 2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie pielęgniarka i ratownicy medyczni z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu odebrali najwyższe odznaczenia państwowe i resortowe przyznane przez Prezydenta RP i Ministra Zdrowia.

Obchodzony w październiku Dzień Ratownictwa Medycznego jest zawsze okazją do tego, by uhonorować osoby, które od wielu lat bardzo sumiennie i nienagannie wykonują swoje obowiązki.

W tym roku, za taką właśnie postawę, odznaczono pracowników Działu Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

Medal Złoty za Długoletnią Służbę odebrała Wiesława Kokosza – pielęgniarka DRM

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę otrzymał  Artur Sierżęga – ratownik medyczny DRM

Honorowe Odznaki „Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia” otrzymali:

Robert Ejdrygiewicz– ratownik medyczny/ kierowca DRM

i Janusz Rogulski ratownik medyczny DRM.

Wyróżnienia wręczył Artur Chojecki – Wojewoda Warmińsko – Mazurski.

Jak podkreślano podczas uroczystości, uhonorowane osoby stanowią wzór zawodowych kompetencji oraz zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków.

Serdecznie gratulujemy wszystkim odznaczonym!

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze