Ilustracja do tekstu

Moto Mikołaje szykują się do akcji w Elblągu, Ty również możesz pomóc! Trwają przygotowania do tegorocznych Moto Mikołajek, akcja już 10 grudnia!

Cel jest oczywisty, co roku taki sam, czyli dać radości i sprawić uśmiech na twarzach Wychowanków Placów Opiekunczo – Wychowaczej przy ul. Chrobrego. Organizatorzy zachęcają wszystkich zrzeszonych i niezrzeszonych w klubach motocyklistów z Elbląga i okolic!

„Motocykliści z Elbląga jak co roku organizują Moto Mikołaje. W tym roku planujemy zorganizować niezapomniane wspomnienia dla dzieci oraz upominki. Cała fundusze zostaną przekazane na dom dziecka” – informuje nas jeden z organizatorów akcji.

Na rzecz wychowanków Domu Dziecka w Elblągu, nasi motocykliści działają już od ponad 10 lat. Rok w rok organizują wspólnie akcję pod nazwą MotoMikołaje. Wszystko po to aby mieszkańcom z elbląskiego Domu Dziecka przy ul. Chrobrego 4, przed Bożym Narodzeniem zawieźć trochę radości i oderwania od codziennej rzeczywistości.

Motocykliści z Elbląga słyną już z tego, że chętnie pomagają. Są szczególnie pomocni dla tych, którzy pomocy oczekują, a do dzieci zawsze na jednośladach wiozą oprócz prezentów, swoje serca. Dzięki temu, wychowankowie w ośrodkach opiekuńczych mają moc atrakcji, a na twarzach dzieci przebywających na oddziałach dziecięcych w elbląskich szpitalach, gości uśmiech.

WESPRZEĆ AKCJĘ MOŻECIE KLIKAJĄC TUTAJ

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze