fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Jutro pogrzeb 17-latki z Jegłownika, jej siostra nadal walczy o życie w szpitalu. Jutro, 20 października odbędzie się pogrzeb 17-latki, która zginęła wypadku pod Elblągiem, w miejscowości Karczowiska Górne.

Przypomnijmy, w sobotę, 14 października około godziny 11.50 na drodze krajowej numer 22 doszło zderzenia pojazdu osobowego z drzewem. W wyniku wyprzedzania samochodu osobowego 45-letni kierujący pojazdem marki VW Passat stracił panowanie nad samochodem. Celem ratowania się żeby nie wpaść na barierę energochłonną odbił gwałtownie w prawo, pojazdem zarzuciło w wyniku czego uderzył bokiem w drzewo.

17-letnia pasażerka zginęła na miejscu, dwie osoby, czyli 45-letni kierujący oraz 25-letnia pasażerka trafiły do szpitala.

Jak udało nam się ustalić samochodem podróżowała rodzina – ojciec i dwie córki. Jechali z Elbląga do domu – jegłownika.

Najmniejszych obrażeń doznał 45-letni kierowca, który ma liczne złamania, jednak od samego początku jego stan nie zagrażał życiu.Poważniejszych obrażeń doznała 25-letnia pasażerka, której stan jest nadal ciężki.

Sprawę wypadku bada elbląska policja pod nadzorem prokuratury.

Zdjęcia z miejsca wypadku

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze