fot. nadesłane

Zaczepiał dzieci w Elblągu. Został osadzony w zakładzie psychiatrycznym! 12 października policjanci ustalili mężczyznę, przez kilka dni policja prowadziła wobec niego czynności, dziś sąd zdecydował o tymczasowym areszcie.

Policja ustaliła podejrzanego. To 23-letni mężczyzna z Elbląga, wiadomo, że leczył się psychiatrycznie. 23-latek zaczepiał dzieci i nagabywał.

„Szybkie ustalenie mężczyzny było możliwe dzięki doskonałej współpracy rodziców i nauczycieli z policją. Dziękujemy za informacje i czekamy na wszelkie niepokojące sygnały”- informował nas Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Dziś, 18 października na posiedzeniu sąd zdecydował o tymczasowym areszcie:

„W wydanym dzisiaj postanowieniem w sprawie VIII Kp 466/17 zastosowano wobec Filipa O. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania z umieszczeniem do 14.01.2018r. w Szpitalu dla Psychicznie i Nerwowo Chorych w Starogardzie Gdańskim” – poinformował sędzia Tomasz Koronowski, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze