fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

„To była poczciwa kobieta”. Nie milkną echa po wczorajszym śmiertelnym potrąceniu kobiety na ulicy Nowowiejskiej.

„Zastanawiam się tylko ilu wypadków jeszcze potrzeba na tej ulicy. Długa prosta dwupasmówka. Moje dziecko na szczęście skończyło szczęśliwie podstawówkę na tej ulicy. Walczyliśmy my rodzice z Urzędem Miasta aby chociaż zwalniające garby postawić. W odpowiedzi usłyszeliśmy „Nie ma takiej potrzeby, bo w ciągu pięciu lat nie zdarzył się na tej ulicy żaden wypadek śmiertelny” Rodzice dzieci Sp.nr 12 odprowadzajcie swoje dzieci do szkoły. Miasto ma i będzie miało to gdzieś co tam się dzieje.” – napisała do nas Pani Katarzyna.

Mamy nadzieję, że z tego tragicznego zdarzenia wszyscy uczestnicy ruchu, nie tylko kierowcy wyciągną lekcję. Nauczmy się wszyscy kultury jazdy, jeśli kierujemy pojazdem – zwalniajmy przed przejściem, ustąpmy pieszym, jeśli poruszamy się pieszo – nie wymuszajmy, uzbrójmy się w cierpliwość i poczekajmy, a przede wszystkim nie przechodźmy w miejscach niedozowolonych, to zmora w naszym mieście!

„To była poczciwa kobieta, nikomu nie zrobiła krzywdy, kochała zwierzęta” – powiedziała nam jedna z koleżanek śmiertelnie potrąconej kobiety.

Przepraszamy

Przepraszamy rodzinę śmiertelnie potrąconej 61-letniej kobiety za podanie nieprawdziwych informacji dotyczących jej związku oraz sytuacji rodzinnej.

Zdjęcia z wypadku

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor naczelny

Komentarze