fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Potrącona kobieta zmarła. Jak udało nam się ustalić, 61-latka, którą potrącił dziś samochód na ulicy Nowowiejskiej zmarła w skutek odniesionych obrażeń.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja , straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Dziś, 17 października około godziny 17.00 na ulicy Nowowiejskiej doszło do poważnego potrącenia kobiety. Kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Na bieżąco informowaliśmy Was o tym TUTAJ.

Po godzinie 20.00 dotarła do nas wiadomość o śmierci kobiety.

„Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 65-letni kierujący samochodem osobowym marki Mercedes potrącił na przejściu dla pieszych na ulicy Nowowiejskiej 61-letnią kobietę” – poinformował nas Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierującego na zawartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, na miejscu przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie pod nadzorem prokuratury.

Zdjęcia z miejsca wypadku

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze