Obrazek stanowi ilustrację do tekstu

Atak terrorystyczny w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Grunwaldzkiej. Ćwiczenia. W bieżącym tygodniu będą miały miejsce ćwiczenia z zakresu zarządzania kryzysowego i spraw obronnych.

Pierwsza część ćwiczeń poświęcona będzie omówieniu sytuacji ćwiczebnej przez Miejski Zespół Zarządzania Kryzysowego. Uruchomiona też zostanie Akcja Kurierska, czyli trening doręczania kart powołania do obywateli oraz stały dyżur zakładów o znaczeniu dla obronności państwa.

Druga część ćwiczeń odbędzie się w piątek 20 października i na nią serdecznie Państwa zapraszamy. Piątkowe ćwiczenia będą obejmowały dwa epizody. Pierwszy to ćwiczenie zgrywające w zakresie zwalczania terroryzmu, obejmujące działania służb po przeprowadzonym ataku terrorystycznym w Hali Sportowo-Widowiskowej przy Al. Grunwaldzkiej. Rozpoczną się one o godz. 8.30.

Drugi epizod to ćwiczenie przeciwpowodziowe, które przeprowadzone zostanie przy ul. Panieńskiej. Rozpocznie się ono o godz. 10.00 i będzie obejmowało montaż szandorów przeciwpowodziowych oraz rękawów.

W związku z powyższym informujemy, że podczas ćwiczeń dot. zagrożenia terroryzmem będą mogły wystąpić utrudnienia w ruchu na Al. Grunwaldzkiej. Od godz. 10 do godz. 14.00 wyłączona również zostanie z ruchu ulica Bulwar Zygmunta Augusta na odcinku od ul. Wapiennej do zjazdu do Marketu Budowlanego „MRÓWKA”.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze