fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Skasowała 4 pojazdy za jednym zamachem przy przedszkolu! Dziś, 16 października około godziny 10.00 na ulicy Szańcowej doszło do nietypowego zdarzenia drogowego.

„W dniu dzisiejszym około godziny 9.50 28-letnia kierująca samochodem osobowym marki Peugeot 207 jadąc ulicą Orlą skręcając w ulicę Szańcową straciła panowanie nad pojazdem i  uderzyła w samochody zaparkowane po prawej stronie” – powiedział nam na miejscu sierżant sztabowy Maciej Krztoń z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

„Siła uderzenia była na tyle duża, że pierwszy pojazd uderzył w drugi i dalej na trzeci, uszkodzone są 4 pojazdy. Kierująca została ukarana mandatem” – dodał sierżant sztabowy Maciej Krztoń z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Policjanci przebadali kierującą na zwartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało, że była trzeźwa, prawo jazdy posiada od 7 miesięcy.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zdarzenie policja zakwalifikuje jako kolizję drogową, na miejscu nie ma utrudnień w ruchu.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze