fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Wiemy w jakim stanie jest ojciec i córka. Wczoraj, 14 października na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Karczowiska Górne doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła 17-letnia pasażerka, natomiast dwie osoby w stanie ciężkim zostały odwiezione do szpitala.

Przypomnijmy, 45-letni kierujący samochodem marki VW Passat podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem, aby uniknąć zderzenia z barierami ochronnymi odbił gwałtownie w prawo i uderzył bokiem w drzewo. Na bieżąco informowaliśmy o tym TUTAJ

Na tą chwilę nie wiadomo, dlaczego kierujący odbił w prawo na drzewo, być może z  naprzeciwka jechał samochód. Wiemy natomiast na pewno,  że wyprzedzał w miejscu niedozwolonym.

W wyniku zderzenia z drzewem 17-letnia dziewczyna zginęła na miejscu, natomiast 45-letni kierujący oraz 25-letnia pasażerka trafili do szpitala.

Najmniejszych obrażeń doznał 45-letni kierowca, który ma liczne złamania, jednak od samego początku jego stan nie zagrażał życiu.

Poważniejszych obrażeń doznała 25-letnia pasażerka, której stan jest ciężki, jednak jak udało nam się ustalić rokowania są dobre.

Samochodem podróżowała rodzina(ojciec i dwie córki), która wracała do domu. Jechali z Elbląga w kierunku Malborka.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze