Elblążanka czy Justin Bieber? Postanowiliśmy się przyjrzeć bliżej działalności artystycznej 22-letniej elblążanki, uczestniczki 8 edycji programu Voice of Poland.

Marta Gałuszewska to 22-letnia wokalistka z Elbląga. W ostatnich latach pojawiła się w programie Bitwa na Głosy, gdzie dołączyła do drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Must Be the Music, w którym występowała w duecie Nowhere.

Marta obecnie na co dzień śpiewa w zespole Divergent, który tworzy ze swoim kolegą, Michałem Citko. Zdecydowali się na wspólne granie jesienią 2015 roku. Można ich zobaczyć na ulicy Trójmiasta i okolic. W swoim repertuarze mają akustyczne covery znanych utworów, artystów, takich jak: Adele, Katy Perry, Jessie J, Nirvana czy Leonard Cohen. Ostatnio wykonali nawet megahit 2017 roku – Despacito!

Zespół elblążanki

Divergent jest zespolem złożonym z trójki muzyków, obracających się w klimatach pop-rock i nie tylko.

Gitara akustyczna, oraz perkusjonalia dają idealne podłoże dla liderki zespołu, którą jest wokalistka – Marta Gałuszewska z Elbląga.

Zespół gra cover’y akustyczne znanych utworów, mając w repertuarze hity takich artystów, jak: Adele, Katy Perry, Jessie J, jak również Nirvana, White Stripes, Kings of Leon, a nawet Gnarles Barkley, czy Leonard Cohen.

„Prayer in C/Pumped Up Kicks”

„I See Fire”

„This is the life”

„I See Fire” w Voice of Poland

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze